Milovat znamená bojovat s překážkami nejen kolem sebe ale i v sobě samém.

24. srpna 2012 v 9:52 |  diary

Pocit kterej máš není totální bezmoc, tak začni žít a řekni, že chceš pomoc.
Odhoď ty zábrany a začni žít, naděje tady - ta umírá jako poslední!

Rap jsem poslouchala tak před dvěma lety, ale nemůžu si pomoct. V tolika textech se vždycky najdu, je to od srdce a ne všechny písničky jsou vulgární. Právě naopak, poslední dobou nacházím plno zamilovaných, nebo nešťastně zamilovaných textů. Teď cituju písničku, kterou jsem si moc oblíbila (tady - poslechni). Co se týče deníčku, dnešní bude upřímně o ničem - hlavní roli tu hraje ta písnička a můj přetvrávající pocit smutku a toho, že nevím na čem jsem. Během posledních dní se toho moc nestalo, ale dozvěděla jsem se pár věcí, které mě táhnou ještě víc dolů. Ksakru! Já chci prázdniny delší, nechci na střední - všechno se tím komplikuje, prostě VŠECHNO! Jasně, až si zvyknu, nepřijde mi to tolik.. ale teď jsem z toho vynervovaná, protože nevím co mě čeká a jak to všechno bude. No, na to je ještě pár dní čas. Každopádně, dneska odjedu pryč. Chci být pryč až do neděle, ale nevím, jestli to klapne. Jak jsem psala, v neděli má ON zápas, takže tam chci jet. Jenže je tu plno okolností, které ten můj "výlet" ovlivní a nevyvíjí se zrovna nejlíp.. ale to je jedno. Prostě, pokud to klapne, ozvu se nejspíš až v pondělí a nedám o sobě do té doby nejlíp nikomu vědět! A tohle celé nesmyslné psaní k jedné písničce? Nedává to smysl, že? Ale potřebovala jsem se prostě vypsat a neměla jsem kde jinde... toho si nevšímejte, občas to potřebuje každý ne? Od čeho je tu blog. Mějte se líp než já. N.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 25. srpna 2012 v 14:42 | Reagovat

Já osobně jsem rap taky NEsnášela, ale teď je to úplně naopak.. Protože ty texty dávají smysl narozdíl od normálních písniček..
Neboj nakonec všechno dobře dopadne.. Teď si dojeď odpočinout, načerpat síly a pak to zvládneš ;) NEBOJ..!!
Tak užij si opočinek :)*

2 Olja:) Olja:) | Web | 25. srpna 2012 v 14:53 | Reagovat

Tak doufám že se ti výlet vyvede a i ten zápas :) a neboj střední nebude zase tak hrozná :) zvykneš si .. jako na všechno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama