Září 2012

Někdy, když řeknu že jsem v pohodě, potřebuju jen něčí upřímné objetí, pohled do očí a jeho slova: "A teď mi řekni pravdu."

28. září 2012 v 23:06 diary

When you're gone, all the words I need to hear to always get me through the day
and make it OK, I miss you! ♥

Podle nadpisu a názvu článku by to možná trochu mohlo připomínat, že mám "zase" depresi. Ale není to tak. ;) Jen mám prostě hodně divný období, který se mi zrovna nezamlouvá. Jednou nahoře, jednou dole. Jednou s úsměvem, jednou s obličejem v dlaních se stoprocentní chutí se rozbrečet. Chci, aby tohleto co nejdřív skončilo a já měla na tváři zase jenom a jenom úsměv, ksakru! Na tomhle období je taky nějaké to pozitivum (jak jsem psala v pondělí) - a to, že nepřestávám doufat, že na konci tohohle tmavýho a zužujícího se tunelu je něco nového, krásného a nezapomenutelného, co tam někde čeká jenom na mě. :)
Tenhle týden utekl vcelku rychle, možná taky proto, že dnešním dnem jsme byli osvobození od školy (díky, Vašku). Každopádně DNEŠEK - nic zvláštního. Ráno jsem musela vstávat na "moje volno-víkendové poměry" docela brzo, nasnídat, obléct, sedla jsem na kolo a jela na trénink. Konečně jsem si zaběhla, sice jenom 50m sprintík (zkouška předávky proudnice), ale zaběhla.. těší mě takový ten pocit, když o sobě víte, že jste rychlí a tak máte příležitost to ukázat všem. Taky jsem si dneska zapumpovala, z čeho mě nejdřív bolely ruce, ale teď už necítím ani náznak (uvidíme zítra :D). Nemůžu si stěžovat, docela v pohodě to je. :) Když skončil trénink, všichni odešli, ale já, Z., Tom a Tom jsme tam byli o něco dýl. Pak jsem sedla na kolo, jako že si v pohodě odjedu zpátky domu a co? - VYPUŠTĚNÉ ZADNÍ KOLO! nějaký vtipálek mě má asi rád. Co už? Zvykla jsem si, že i lidi o kterých jste si mysleli, že jsou vaši přátelé dokáží být pěkné (promiňte ten výraz) kurvy! Myslím to vážně. Ale pozitivum bylo, že jsem ty 4 km domů šla pěšky aspoň na sluníčku, s krásným výhledem na město. Díky, vtipálku! ..........................................................................................Co váš pátek svátek? :)

To že se při písničce rozbrečíš není hloupost, má to svůj důvod! A tím jsou vzpomínky..

24. září 2012 v 21:02 diary

..a ty umí potrápit, vylít pár kapek slané vody a připomenout nám minulost.

Ale na tom není nic špatného, ne? Vždyť je to jako soundtrack k našim životům! Písničky, které nám připomínají ty pasáže, kdy jsme byli maximálně šťastní, zamilovaní, pobláznění nebo jednoduše bezdůvodně PROSTĚ šťastní. Pak jsou tu také ty, které nemusí být spojený se špatnými vzpomínkami, ale při jejich poslouchání nám naskočí husí kůže, tečou slzy štěstí a nám se vrácí ty scény, které se už NIKDY nevrátí. Je na tom snad něco špatného? Nemám problém se rozbrečet, ale vysvětlovat to lidem, kteří to stejně nepochopí, to mi probém dělá! ;) A pár takových písniček je! Ale všechny mají jedno společné - jsou to už jen vzpomínky, které jsou minulostí. A co bylo, to bylo. Je krásné na to vzpomínat a ty slzy (ať už štěstí nebo smutku) z tváře utírat. :')


A konec vylejvání vzpomínkových tekutin z mozku!
Dnešek byl moc fajn! Řekla jsem si, že NA VŠEM lze hledat něco pozitivního, na všem. A chraň Pán Bůh nebo kdokoliv jinej toho, kdo mi tuhle teorii vyvrátí nebo zkazí tohle pozitivní myšlení a náladu. FUCK YOU!
Takže klady na všem, čeho bych si normálně nevšímala a ještě si nad tím zanadávala:
+ Ráno byl autobus naprosto plný! Neměly jsme si s Dančou kam sednout, ale stály jsme na schodečcích - celou půlhodinu! A víte co? Je krásný koukat se na ranní sluníčko od dveří autobusu! :D :P
+ Umím na jedničku s hvězdičkou pracovat se školní kopírkou! muhehe! (i z maličkostí se třeba radovat) ;D
+ Cestou ze školy jsem měla jít původně sama, protože spěchám vždycky na autobus ve 4 a mám čas jenom 5 minut na přesun. Dneska jsem ale sama nešla! A našel se dokonce někdo, kdo šel stejným tempem jako já a u toho jsme si fajn popovídali (mimochodem, fakt mám ráda jeho smích! myslím to vážně, když se směje, mám pocit, že je všechno v pohodě a mám ho nejradši když se směje! :P). Není to žádný "On" s velkým O.. je to jenom moc fajn kluk. ;)
+ Málem mi ujel autobus. Ale za těch pár týdnů už "zkušeně" (hihi) poznám náš žlutý autobus a tak jsem si nějakých 100 metrů zasprintovala, abych ho stihla. :D A věřte nebo ne, vážně jsem ho stihla. (hrdé poplácání po hrudi! :D).

Možná by se jich ještě pár našlo, ale tohle stačí ne? :) CO VY? umíte se pochválit za obyčejné věci a radovat se z maličkostí? Nebo se o to alespoň snažíte, jako já poslední dobou?
Brzy se ozvu, mějte se krásně. Vaše Nellie,

Slíbené fotky a hudební orgasmus navíc.

19. září 2012 v 19:08 diary
Takže, jak jsem slíbila.. tady pár fotek z těch několika desítek až stovek fotek z víkendového "pohyblivého" focení. Já si to užila! :) Měla jsem se fajn, atmosféra skvělá, lidí úžasní, co víc si přát? :P Věřím, že všechny to zajímat nemusí, ale to je mi úplně jedno! takže dost keců - tohle je pro všechny, kteří se na fotky těšili a pro ty, kteří patří mezi fanoušky bikrosu. Enjoy it! ;)

K tomu přidám teď už "NAŠI" písničku (neřeště čí, prostě je od víkendu moje milovaná!), abych vám nějak navíc zpříjemnila listování fotkama. hudební orgasmus! ♥ Nevím, co přesně je na ní tak úžasnýho, ale už jen to, že hrála TAM, s NIMA a prostě je SKVĚLÁ! :-*

a) Ano, chci si tu úžasnou písničku poslechnout!
b) Špatná volba, návrat k bodu A!

Jedna "ochutnávka". Psali jste, ať fotím nějaké hezké objekty, tak jsem se snažila. :P ;D více fotek v celém článku..

VAROVÁNÍ !!! fotky měly dost dobrou kvalitu, ale jak jsem je zmenšovala tak jsou jako kdyby byly focené snad jenom obyčejným mobilem :/ shit už tohleto! ale tak aspoň pro představu.....

Víkendový "na skok".

15. září 2012 v 16:29 diary
Zdravíčko. Máte se? Já jo. Tenhle víkend se objevím buď až zítra večer a nebo v pondělí s fotkama z bikrosových závodů. Uvidíme. :) Aby bylo jasno - já fotím, nezávodím. ;D Takže se těšte na mé první "pohyblivější" objekty focené mým milovaným Nikonkem. Zatím se mějte a užívejte víkendu, než skončí... pááá :-) N.

Fajn.

12. září 2012 v 19:27 diary
Mám se fajn. Střední je fajn. Lidi na ní jsou moc fajn. Učení je zatím fajn. Všechno je fajn.
Až na můj "milostný život".. ten je nějak v kopru. Ale to je fuk! Zvykla jsem si, směju se moc a neřeším to, je to FAJN. Ale občas si člověk prostě potřebuje aspoň zavzpomínat, připomenout si staré konverzace, fotky, písničky a tak. No ne? Dělá to přece každý, ne? Je to fajn. Všechno je fajn! Víte co? - tohle je o ničem, že? No, to nevadí. Poslechněte si písničku a pak bude následovat ta smysluplnější část "deníčku".


Nebudu rozepisovat celý týden, toho by bylo moooc a nikomu by se to nechtělo číst, ostatně ani tohle se vám asi nechce číst. To je fuk, já to stejně napíšu! Chcete vědět jak je na střední škole?! Moc fajn, když pominu některé učitele a předměty, které ze srdce nesnáším! (Viď, má milovaná fyziko a matematiko! A plno dalších...) Seděla jsem v lavici s Kačou, ale nějak jsem "dala výpověď" a teď jsem s tím, s kým si rozumím, s kým se směju, kdo chápe můj smysl pro humor, s kým si máme co říct a s kým se nejde mračit! Sedím s věčnou optimistkou, se slečnou s úžasným charakterem, s bláznem první třídy, s mojí novou FAJN kámoškou!! Nepochopíte, protože ji neznáte! ;) Říkejme jí třeba M., jo? Prostě Moje spolusedící, Moje úžasná spolusedící... doufám a myslím, že si budeme rozumět! :*

(moje "umělecká" fotografie - v neděli jsem pokusně fotila Zuzku) LÍBÍ ?

A jako jinak mám třídu plnou úžasných lidí! Hodně z nich už má svoje "bokovky", kterýma si buď zajišťují nějakou tu kariérku jak teď, tak do budoucna, někteří si už teď vydělávají/přivydělávají. Víte co je na nich nejlepší? Většina z nich (protože ne všechny tuctovky) jsou něčím vyjímeční, jiní, každý je svůj (až na těch pár výjimek)! Jsou úžasní, je s nima zábava, mám pocit, že se tam všichni známe už ne dva týdny, ale minimálně dva roky. :)* Dneska nejlepší íemtéčka.. :D F. vedle přes uličku měl lízátko, učitelka vysvětlovala a on dělal prasárničky a teď ona: "Že, vy to určitě víte.." a on: "Tak určitě." :D A pak D. - "No, to co nemůžu udělat rukou, to dělám počítačem." :DDD S M. jsme měly strašnej výbuch smíchu a v takovém duchu se nesly i další hodiny... a v dějepise jsem se dívala na fotku Klause nad katedrou a začala jsem si zpívat (Dočetl jsem se v tisku, že Klaus ukrad propisku_TADY) :D. A pak s M. i Vendy všechny možný hlášky z Já, padouch. Na to, že jsme měly nekonečných 9 hodin to uteklo celkem rychle. :) Ale to je vlastně jedno, prostě se mám FAJN.

A na závěr moje oblíbená. Dneska ji Vendy hrála na piano ve škole! :) mocná ♥

První dny na střední škole.

6. září 2012 v 16:58 diary

Jak jste asi poznali z nadpisu,

jsem v prváku. Zvykám si na střední - jakože tento týden ještě asi pohoda, ale od pondělí už budu asi na prášky, podle toho co říkají druháci! Takže to shrnu, protože sloh o tomto týdnu by asi nikdo nečetl - rozvrh je docela v pohodě (9, 8 hodin a v pátek 5), učitelé zatím taky. Podle mě se tak pořád usmívají, protože nás 1) ještě neznají a za 2) nechtějí nás vyděsit hned na začátku. :D Ale to se časem ukáže a my je prokouknem, ha! Jakože ale lidi máme ve třídě fajn - luxusní je, že naše třída má nejvíc kluků na škole (a to 6). Mega, co? :D Nejvíc jsem si z nich oblíbila asi Dana, Sweetyho a Matyho. Ale nejvíc z nich se bavím asi s Danem. ;) Jinak i holky jsou docela v pohodě (většina z nich, teda). ROZŘAZOVACÍ TESTY z angličtiny nás rozdělili na 2 poloviny na některé předměty - byla jsem 2. z těch 30 lidí, co jsou ve třídě. Chápete to? Já ne! :D Já a angličtina? ani ve snu by mě to nenapadlo.. No, netřeba víc popisovat, myslím že 1. A si prostě bude stejně rozumět - všichni nesnášíme MATIKU a ani našeho třídního (matika, fyzika! fuj). Náhodička, co? Budeme ho štvát, muhaha. :D Možná tu časem objevíte i nějaké fotky. MOŽNÁ.. uvidíme. Každopádně dneska jsem byla doma už o půl druhé, protože jsme měli adapťák a tudíž 4 hodiny a pak nás pustili domů. Jupí jej! Původně jsme měli ve škole trávit dvojnásobek té doby, to bych asi fakt nepřežila!


Hej, musím říct, že mě vážně baví to naše "pošťuchování" s Téčkem. Dneska jsem navedla řeč jen tak ze srandy na náš výlet do Holandska (sámo že neuskutečnitelný), protože chci utéct od školy a všeho tady, prostě bych chtěla tam! On prý, že co bych tam dělala? Říkám, že bych si udělala soukromou praxi focení, tam někde, s ním. :D Tak jsem přeskočila na Vánoce, páč jsme si vloni (když mezi náma bylo něco málo, co nikdo nikdy nevysvětlí) dělali srandu, že poletíme na Hawai. Navrhla jsem jednotýdenní nebo dvoutýdenní prázdniny, on že prý třítýdenní! Tak jsem říkala, ať začíná šetřit, že platí on. Souhlasil. Taky jsem mu napsala, že nebudeme mít jenom Štědrý den, ale i Štedrou noc! on, že prý to bere :D Takže - za předpokladu, že mi zaplatí 3 týdny s ním na Hawai bude mít štědrou noc.. a ne jen jednu ;DD (mimochodem, před chvíli mi napsal, že už má 20 Kč. :D). No nic, nebudu tu do vás valit další bezpochyby vyčerpávající detaily...
Co vy a škola? Jste někdo taky v prváku? První dojmy? a jak se těšítě na Štědrou noc? :D

Vaše milující Nell.

Něco jako prázdninový playlist.

1. září 2012 v 19:26 articles
Možná vás to nezajímá, ale přinejhorším si je jen poslechnete a budete se tvářit jakože nic. ;D Je tu jen seznam písniček (neseřazených podle oblíbenosti nebo důležitosti a nebude mega dlouhej, pokusím se ho zkrátit jen na ty základní :P), které mám prostě jakkoliv spjaty s tímto létem/prázdninami (předem říkám, že Žijeme len raz se tu neobjeví, i když k létu taky patří, hned ode dne, kdy vyletěla do světa youtube) a k tomu samozřejmě najdete pár žvástů (u kterých taky můžete dělat, jakože je nevidíte :D). Příjemný poslech. :-)

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego: Neodmyslitelně patří k táboru číslo 1 - náš "sexy taneček", kterej jsem si podle diváků strašně užívala a byla jsem patřičně sexy :D. Říkal divák Matýsek! :)* Ale na tom nezáleží, nebyla jsem tam jenom JÁ.. tahle písnička je prostě naše oddílová, protože jsme si těch 10 dní tam strašně užívali! Takže asi tahle "hitovka" otevře seznam prázdnin... ♥
---> celý článek ♪