Fajn.

12. září 2012 v 19:27 |  diary
Mám se fajn. Střední je fajn. Lidi na ní jsou moc fajn. Učení je zatím fajn. Všechno je fajn.
Až na můj "milostný život".. ten je nějak v kopru. Ale to je fuk! Zvykla jsem si, směju se moc a neřeším to, je to FAJN. Ale občas si člověk prostě potřebuje aspoň zavzpomínat, připomenout si staré konverzace, fotky, písničky a tak. No ne? Dělá to přece každý, ne? Je to fajn. Všechno je fajn! Víte co? - tohle je o ničem, že? No, to nevadí. Poslechněte si písničku a pak bude následovat ta smysluplnější část "deníčku".


Nebudu rozepisovat celý týden, toho by bylo moooc a nikomu by se to nechtělo číst, ostatně ani tohle se vám asi nechce číst. To je fuk, já to stejně napíšu! Chcete vědět jak je na střední škole?! Moc fajn, když pominu některé učitele a předměty, které ze srdce nesnáším! (Viď, má milovaná fyziko a matematiko! A plno dalších...) Seděla jsem v lavici s Kačou, ale nějak jsem "dala výpověď" a teď jsem s tím, s kým si rozumím, s kým se směju, kdo chápe můj smysl pro humor, s kým si máme co říct a s kým se nejde mračit! Sedím s věčnou optimistkou, se slečnou s úžasným charakterem, s bláznem první třídy, s mojí novou FAJN kámoškou!! Nepochopíte, protože ji neznáte! ;) Říkejme jí třeba M., jo? Prostě Moje spolusedící, Moje úžasná spolusedící... doufám a myslím, že si budeme rozumět! :*

(moje "umělecká" fotografie - v neděli jsem pokusně fotila Zuzku) LÍBÍ ?

A jako jinak mám třídu plnou úžasných lidí! Hodně z nich už má svoje "bokovky", kterýma si buď zajišťují nějakou tu kariérku jak teď, tak do budoucna, někteří si už teď vydělávají/přivydělávají. Víte co je na nich nejlepší? Většina z nich (protože ne všechny tuctovky) jsou něčím vyjímeční, jiní, každý je svůj (až na těch pár výjimek)! Jsou úžasní, je s nima zábava, mám pocit, že se tam všichni známe už ne dva týdny, ale minimálně dva roky. :)* Dneska nejlepší íemtéčka.. :D F. vedle přes uličku měl lízátko, učitelka vysvětlovala a on dělal prasárničky a teď ona: "Že, vy to určitě víte.." a on: "Tak určitě." :D A pak D. - "No, to co nemůžu udělat rukou, to dělám počítačem." :DDD S M. jsme měly strašnej výbuch smíchu a v takovém duchu se nesly i další hodiny... a v dějepise jsem se dívala na fotku Klause nad katedrou a začala jsem si zpívat (Dočetl jsem se v tisku, že Klaus ukrad propisku_TADY) :D. A pak s M. i Vendy všechny možný hlášky z Já, padouch. Na to, že jsme měly nekonečných 9 hodin to uteklo celkem rychle. :) Ale to je vlastně jedno, prostě se mám FAJN.

A na závěr moje oblíbená. Dneska ji Vendy hrála na piano ve škole! :) mocná ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 12. září 2012 v 20:35 | Reagovat

Nesnáším, když si začnu číst starý konverzace. Fakt nevím, proč to dělám:D Taky nesnáším matematiku) Ta fotka je nádherná!! :)

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 13. září 2012 v 17:49 | Reagovat

Ta fotka je nádherná, umělecká ;).. Mě matika ani tolik nevadí, ale fyzika je děs :D .. Jinak, můžu se zeptat na jaké škole jsi? :)

3 Niks Niks | Web | 15. září 2012 v 16:34 | Reagovat

Úžasná fotka :)

4 big-face big-face | Web | 20. září 2012 v 17:18 | Reagovat

tak to je fajn :D a jinak krasná fotka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama