Říjen 2012

Klidně to žvatlání přeskočte, ale Josh Hutcherson je sladkej!

25. října 2012 v 15:16 diary

Za poslední týden se toho moc nestalo,

nepočítám-li to, že jsem měla 3 tréninky, po dlouhé době jsem si tedy zaběhala, zatrénovala a zjistila, jak je mi s některýma lidma fajn. Taky jsem zjistila takovou "nepodstatnou" věc - mám pěkně falešný kamarádky! Když dojedu a jsme venku, tak jsou samý úsměvy a hihi, ale blbý kecy jim občas taky ulítnou z huby.. dřív jsem si toho nevšímala, dokud jsem se od kamarádky, která s nima chodí do třídy nedozvěděla to, jak mě pomlouvají a když mám dojet tak vedou plno keců jako: "Ježiši, zase přijede." nebo "Proboha, to bude strašný.. já s ní nikam jít nechci." Aha, hm. Je fajn to vědět. D. mi říká, abych si z nich nic nedělala, že mi závidí to, že se bavím normálně s klukama, se kterýma by se ony bavit chtěly a že když nenávidí, vždycky si něco najdou. Ano, mám se na ně z vysoka vys*at! A taky že JO! FALEŠNÝ kamarády vážně nepotřebuju, takže sice o něco míň těch opravdových, ale o tom víc úsměv na rtech !!!
3F = fuck fake friends!

Kromě toho se mi zase zamotala hlava, když jsem HO viděla (ex-přítel). Tehdy to netrvalo moc dlouho a nikdy jsme si vlastně teoreticky nic nezačali, ale ani neskončili. Vlastně nemohlo nic skončit, když to ani nezačalo.. jedno je jistý - něco BYLO! A to co bylo, jsou teď nejspíš jen vzpomínky a mě ty vzpomínky bolí! Když pročítám starý sms, když si vzpomenu na naši první pusu a rty mě začnou hřát... Jenže všechno je to teď minulost. Ale stejně, když mě pozdraví a zase se usměje a udělá ten svůj kukuč.. ksakru! to si asi jenom něco nalhávám a je mi úplně ukradenej, ale VZPOMÍNKY mi ukradený nejsou. A proč? Protože ho mám přes všechno i po tom roce ráda.... a teď mám zase nad čím přemýšlet. Ach jo, to snad ne. Docela se těším na zítřek - trénink a v neděli na závody někam k Pardubicím. I když má být zima jak nevím co, může to být fajn! :) Zatím se mějte, Nellie.

v jakémkoliv filmu - ON JE PROSTĚ ÚŽASNEJ ♥ (a miliony srdíček..) !

Lot of love.

16. října 2012 v 20:15 diary
Včera jsem zvládla napsat perspektivní zobrazování na čistou "za 1" a dějiny výtvarné kultury stejně tak. Nechci se tím chlubit, ale mám sama ze sebe radost. :) Na základce jsem na to totiž (hlavně ten poslední rok) totálně kašlala, ale teď se učím, ano učím! Dělám si poznámky navíc, výpisky ze kterých se pak učím a v hodinách dávám pozor a odpovídám na otázky. Hm, otázkou je jak dlouho mi to vydrží? Snad aspoň do Vánoc, nejlíp do konce prváku. :D Taky jsem stihla zkouknout Milý Johne. Konečně, po tak dlouhé době, co jsem ten film měla v notebooku. Bože, zase jsem si pobrečela. Přijde to prostě smutný jenom mě? I think no. So.. teď dokoukám už asi po sté LOL (úžasnej film ♥), naložím se do vany a něco si přečtu, jelikož se na zítřek naštěstí nemusím nic učit. Užijte si zbytek večera, krásnou dobrou noc. ;)


Taková ta zasněně toužící náladička.

13. října 2012 v 17:24 diary

..two is better than one..

No, po včerejšku mám tak trochu zase "výpadek". Úsměv, který máte na rtech celý den vám zlepší pár minut navíc s člověkem, které vás přesvědčí, že je opačný, než za jakého jste ho měli (na mě od začátku působil jako namyšlený idiot, jen tak pro informaci). Pak je ten úsměv ještě větší! Od rána jsme měli vyučování ve své kmenové třídě a vedle nás ji mělo "Béčko". Od rána jsem ho viděla, od rána jsem se na něj usmívala, od rána se usmíval i on (ovšem, to nebudu tvrdit, že bylo na mě ;D). A že má fakt hezkej úsměv! Na obědě jsme poprvé a doufám, že ne naposledy čistě náhodou seděli naproti sobě a celej oběd byl vysmátej a pohodovej. :D Ani nevíte. :) A pak jsme šli spolu z jídelny, tak jsme si trošku popovídali.. (tralalá) a pak jsem musela na bus. A konec pohádky. Nic víc rozepisovat nebudu, vlastně v podstatě nic víc nebylo... vážně ne. (Ne že by se mi to nelíbilo, ale bylo málo času na to si víc povídat! :P) A tak nějak na jeho úsměv nemůžu zapomenout.


Hudební orgasmus, už zase.

11. října 2012 v 20:47 diary

Znáš ten pocit..

KDYŽ máš hudební orgasmus? Já jo. V poslední době jsem "na vrcholu" pořád. :D Jedna písnička za druhou, jeden žánr za druhým - je mi to fuk, hlavně když se mi to líbí. Poslední dobou jedu dokola celou desku Breath od A Banquet a taky Moji krevní skupinu od Mandrage. Mimo to taky nejnovější písničku od P!nk - Try (dole), podle mě úžasná písnička i klip! :) Taky Labrinth ft. Emeli Sande - Beneath your beautiful! ♥ ta je boží! A abych vás ujistila o tom, že můj vkus je opravdu rozmanitý, pletou se mi do toho navíc písničky od Paulieho Garanda, Skrillex a v neposlední řadě taky Glitch Mob nebo The Offspring.. jak říkám, poslouchám všechno, CO SE MI LÍBÍ. Divné, že? :D

Takže, tady ta písnička od P!nk a zbytek písniček, pokud vás zajímají si můžete dohledat - ale maximálně doporučuju poslechnout si TUHLE !!! ;)* Jinak slibuju, že co nejdřív sem dám moje fotky a videa z koncertu! Těšíte se? :D :)

"Vylezu až na vrchol, na každý tvůj vrchol,

chytnu tě za ruku a ty, ty vyskočíš ven.
Budeme padat, padat, ale to je v pohodě,
protože budu přímo tady... jen chci lásku!"
(Labrinth ft. Emeli Sande - Beneath your beautiful)


Retard.

6. října 2012 v 15:07 diary

Dnešní večer musí být LEGEN... počkej si... DÁRNÍ! :P

Víte proč? Jdeme se slečnama na koncert Mandrage! Bože, bože, bože! ♥ Na to jsem čekala posledního půl roku tak strašně - a tak strašně se to vleklo. A teď? Teď je to najednou TADY. Uvidím je naživo. Hlavně teda Matyáška a Víťu! :) Božéé, je to tu. Už dneska večer.. s nima jsem tak dlouho nikde nebyla. Nehorázně se těším! ♥ Asi to tu bude strašně přesrdíčkované či tak něco, ale když ono to jinak nejde. Žeru je! :D*

Takže já si dnešní večer musím maximálně užít! Zítra hned po ránu na fotbal a potom nejspíš trénink, to mi ještě nikdo neřekl jistě. :D Takže jasně - hned se po noční (určitě) megaužitém koncertíku probrat a vykopat z postele. :) A pondělí je sice ještě o pár bloků dál, ale tohle je teď písnička, která je děsně oblíbená u nás ve třídě. No, nejspíš je částečně o nás :P :D. Paulie Garand - enjoy it. ;) KRÁSNÝ ZBYTEK VÍKENDU VŠEM!


Mezi dvěma? Přesto sama.

3. října 2012 v 21:39 diary
Jo, mezi dvěma.
Oba dva starší než já, oba dva fajn kluci, oba dva mají zájem. Oba dva znám už nějakou dobu, o obou dvou všichni okolo mně mluví jako o děvkařích. Nejsem člověk, který věří všemu co slyší, možná to taky není pravda.. Kdo ví? To se možná taky časem ukáže. Každopádně, jeden se mnou chce usínat, druhý mě chce probouzet polibky. A obojí dohromady nejde. Problém je v tom, že ani jeden není ten typ kluka na dlouhý vztah. Já chci (možná dost naivně) kluka, kterýmu můžu věřit a opřít se o něj. Je sice moc hezký, že oběma jde hlavně "o to jedno", ale k čemu to, když jsem nejspíš jen jedna další do sbírky! Mm, to se ukáže.. Jako menší rozptýlení to ale nezní zas tak špatně. :D