Listopad 2012

breaking dawn part two.

18. listopadu 2012 v 21:24 diary

Včerejšek byl moc fajn,

nejdřív bowling, potom pizza a nakonec kino - Twillight Saga: Rozbřesk II. část. Podle mě nejlepší díl ze všech! :) Každý má sice jiný názor, ale tady bylo nejvíc rvaní hlav a tak vůbec "drama". Při té bitvě jsem čuměla s otevřenou hubou a když se ukázalo, jak to ve skutečnosti skončilo, tak jsem byla mimo jak sviň. Vůbec jsem nechápala. :D Nechci zkazit radost těm, kteří to ještě neviděli, takže nemůžu říct, co se stalo... ale prostě se mi to líbilo. A jako obvykle podobné ságy a "slaďáčky", i Rozbřesk skončil happy endem NAVĚKY. No jo, tak už to bývá, že? ;) Jinak malá Renesmé - úžasná, krásná, roztomilá, prostě dokonalá holčička Belly a Edwarda. A v budoucnosti, jak budou spolu s Jacobem, jim to strašně sluší. Ach jo, chtělo by to další díl o nich! Ale to už by nebylo ono :/ takže kdo neviděl, doporučuju se podívat. Koho to nezajímá, neberte mi prosím mou radost z posledního dílu. :P A jakej byl váš víkend?


když máte úžasnýho roztomilýho kamaráda.

16. listopadu 2012 v 20:52 diary
ON mi dokáže vyčarovat úsměv na rtech víc než kdokoliv jinej za celej den ♥ mám ho fakt ráda. :')
Můj "malej" úžasnej kamarád! Rozsvítil mi celej den, fakt. :) Dnešek byl sice hodně vysmátej, ale tohle bylo teď něco, co mě zahřálo u srdíčka. On je tak úžasnej, ví, co říct nebo napsat, abych se začala usmívat nad tím, jak je skvělý, že ho mám. Dlooouho jsme se neviděli, ale už plánujeme, kdy a kde. :) Je mladší asi o 4 roky, ale to je mi srdečně u prdýlky, páč je to fakt štěstí, mít takovýho kamaráda! Jinak jsme dneska byli na nějakém anglickém divadle, nůda. Strašnej chlap s koláčema pod paží, strašným hlasem, velkým pupkem, děsným přízvukem, kterej se pokoušel být vtipnej. A k tomu nějaký dvě ženuchy, které se pokoušely asi o to stejné. No, jako... štěstí, že to mělo hodinu a ne dvě! :D Dneska večer zůstávám dobrovolně doma, není mi moc dobře, takže doufám, že se z toho něčeho vyspím. Mějte se. :)hey, I just wanna party.

11. listopadu 2012 v 4:56 diary
Zdravíčko, přeju krásné nedělní ráno! ;) Před chvílí jsem došla domů z té oslavy - přesně 04:07 :D a jsem docela ospalá. Ale nedalo mi to, abych sem něco neplácla. Měli jste pravdu s tím, že tam mám jít. Ehm, byla jsem tam nejmladší, všichni ostatní 18+. No, nic zvláštního se tam nestalo, to ne.. ale po dlouhé době jsem viděla E. i všechny ostatní. Jakooo - hned jak jsem přišla, nalili do mě vodku s džusem, pak jsem celý večer/celou noc pila jen víno zředěné Kofolou. Kapesním nožíkem mi J. z hecu uřízl asi 5 cm vlasů (naštěstí to nejde vidět) a M. mi několikrát rozcuchal můj dlouho připravovanej účes. :D Pár fotek, plno vtípků, osahávání, flirtování a tak. Znáte to. Po dlouhé době docela pohodička zpestření víkendu! :) Na facebooku překvapivě nikdo v 5 ráno není, tak půjdu asi taky do hajan. A to chci za 7 hodin jít na bruslák, kruci. Uvidíme, kde a jak budu nakonec trávit neděli. :D + jedna animka z odpoledního zewlování ;D


I can feel the love, can you feel it too.

9. listopadu 2012 v 23:07 diary

Friday, finally it's friday.

Dneska vážně jenom ve stručnosti, protože slohovka, kteoru bych byla schopná napsat by se nikomu číst nechtěla! :D TICHÁ ZÁVIST VŠEM, CO SI DNESKA V PRÁGLU UŽÍVAJÍ RUDIMENTAL! A já zase tvrdnu doma. Odpočinek, leháro. Konečně dala nějaká dobrá duše Můj vysvlečený deník na uložto a tak jsem se měla na co dívat! Zítra večer oslava kamarádčiných 18. narozenin.. Nijak zvlášť se mi tam nechce, ale tak třeba to bude fajn akcička. Postěžuju si.. Všichni kolem mě - zadaní. Kluci, co chci já - nezájem. Kluci, co chtějí mě - nezájem. Sakra, jsem možná vybíravá.. ale asi budu prozatím dál objímat plyšovýho medvídka, šeptat mu do uší, jak moc ho miluji a považovat ho za jediný vztah, který něco vydrží... yep!


Můj dnešní status zní: Dokonalý večer. Romantická hudba, svíčky.. Tobě to jako vždycky sluší, když jsi tu celý svět je krásnější. Je mi s Tebou strašně hezky, ty mi rozumíš a každá naše sekunda strávená společně je dokonalou. ♥ ..pak si ale říkám, jestli je normální mluvit se zrcadlem. :'D

November.

3. listopadu 2012 v 16:40 diary
Takže 1. minulý článek ignorujte, byla to jasná depka. Ale je pryč, je pryyyč! A já jsem zase šťastná! Už je mi jasný, proč člověk nemá vzpomínat a že se nezamiluje znova do toho člověka, ale do těch vzpomínek na něj! A je to pravda. Hážu to za hlavu, 3.. 2.. 1.. teď. A doufám, že mě to minimálně na hooodně dlouho nechá na pokoji.
2. Na té kvalifikaci na mezinárodní soutěž do Francie jsme skončili 3.! Takže žádná Francie. :( Ale to nevadí, protože jsme si to i tak užili! :)
3. Od konce měsíce budu mít zase 2x týdně tréninky, šmarjá já už se tak těším! Zezačátku to asi bude těžký, než se sehrajeme a zvykneme si na sebe, ale pak snad budem mířit jenom výš a výš za lepšíma časama! ;)

A teď stručnej "deníček":
Školní týden utekl celkem dobře, ale ty cesty do školy a ze školy mě unavují. Známky z předmětů jako je fyzika, matika se motají kolem dobré, odborné předměty, které mě budou v budoucnosti nejvíc zajímat jsou na tom mnohem lépe - výborná, nejhůř chvalitebná. To jde, ne? :D Já holt nikdy nebyla šprt. A včera odpoledne jsem si chtěla skočit do města pro nějaký diář na příští rok, ale chtělo se mi extrémně rychle DOMŮ! Tak jsem na našem nádraží vystřelila z autobusu mezi prvníma a frčela si to přes celý nádraží k zastávce, odkud mě autobus odveze domů. Nastupuju do autobusu a vtom mi přijde sms: "Ahoj, krásko. Dneska ti to sluší. ;)*" ...jeden z těch kluků, co se zrovna "o něco snaží" mi napsal. Já si myslela, že ten co tam sedí u informací je on, ale tak nezdravím nekoukám, valím rovnou domů! :D Ale i tak.. no NEPOTĚŠILO BY VÁS TO aspoň trošku? :) A večer mi napsal zase druhej tak krásný věcičky na dobrou noc. TO MĚ POTĚŠILO JEŠTĚ VÍC! :*
Já už skoro zapomněla, jaký to je, když se o mě snaží víc než jeden. ;D :)


no ne hele, vůbec nevypadám, jako bych tím papírem řídila.. :D

tak co, zlatíčka? jak se máte vy? :)