Leden 2013

Ten pocit, když vás filmy donutí přemýšlet.

28. ledna 2013 v 21:40 diary

zavolejte kněze, teče mi vokooo!

To není šílenej nadpis. To je fakt! :D Teče mi voko z rýmy, do háje... necítím nos, ááá!
Nejsem ten typ, co si pustí film a řekne si - Jo, fajn, zabiju čas. Teda, u komedií a tak to tak většinou je, nad těma tolik nepřemýšlím.. ale když vidím nějaký slaďák, drama nebo film podle skutečné události, prostě PŘEMÝŠLÍM. O větách, co říkají. O situacích, které se dějí. O řešeních, které přicházejí. Mezi poslední filmy, které mě přinutily trochu přemýšlet, patří Dear John, The Art of Getting By a Perks of Being a Wallflower. Nebudu tu rozebírat jeden po druhém, buď znáte nebo ne, rozhodně však doporučuju. Víkend jsem totiž proležela v posteli, takže jsem měla dost času se flákat (sama!) a přemýšlet.

"Žijeme sami. Zemřeme sami. Všechno ostatní je jenom iluze." - The Art Of Getting By

A jak jde život? V podstatě pořád stejně, jen jsou mí nejlepší současní kamarádi zázvorový čaj, med, citron, pomeranč a kapesníčky. Silná rýma udeřila a moje imunita podlehla, bohužel. Dávám tomu maximálně týden a zmizí - JÁ JI ZLIKVIDUJU! :D V pátek mi přítelův kamarád napsal, že se se mnou chce vyspat a že s mým milovaným mi to nebude klapat. Dobrý co? :D Jako jasně, je k nakousnutí, to jo. Ale pro nezadaný. (Ne, nebudu vám dávat kontakt. :P :D). Takže asi tak, nic nebude! Mám svýho!! ;) A naštěstí jsou uzavřené známky, takže tenhle týden bude snad teoreticky v klidu. (S)mějte se krásně. Já se zase ozvu, s láskou N.

Musíš jít spát, když ještě spát nechceš, aby jsi vstal tehdy, kdy ještě chceš spát, abys byl včas tam, kde být nechceš..

17. ledna 2013 v 23:47 diary

"Když je všude kolem tebe klid a zem pokrytá ledem,

o to víc cítím uvnitř, jak mě láska hřeje.
Příběhy začínají a často nečekaně?
vidím jasně, na zastávce zahříváš si dlaně." ♥

Dobře, zamilovanost mě neopustila! Ještě aby.. ;) Je to zlatíčko. Už se těším na jarní prázdniny jestli to klapne. Doufám, že jo. Ále to je fuk. :) Je 23:41 a já dodělala referát do ekologie. Jasně, měla jsem na to 4 týdny (včetně Vánoc), ale komu se do toho chce? To mám za to, že to dělám na poslední chvíli a ještě přitom stíhám zařizovat blbinky okolo plesu. Dobře mi tak, já vím! :D Takže naposledy, co dělám něco společného se školou v tuhle dobu! Díky bohu, že známky držím jinak na uzdě a pololetní vysvědčení prváku by teoreticky neměla být katastrofa. Až budu vědět jistě předměty, ze kterých mám čistou VÝBORNOU, nezapomenu se samozřejmě pochlubit. :D Název článku neřeště, ale je to pravda! A co se týče nadpisu - písnička na webu od včerejška, dneska mě můj milý nasměroval na Evropu2, když ji hráli! Okamžitě jsem si ji zamilovala ;) teda některé fráze.. okay, většinu! ♥ Jestli jste ještě neslyšeli, POSLECHNĚTE SI JI. Je krásná - jak jinak - Lipo a Kateřina Marie Tichá. Úžasná kombinace, úžasný text. :)oblíbené gify :)

8. ledna 2013 v 22:11 inspiration
Nevím, jestli vás to zajímá.. ale v poslední době jsem na tom pořád stejně - šťastná! :) Takže přidám aspoň pár mých oblíbených gifů. Zatím se mějte a SMĚJTE, jako já. ;)


víc gifů v celém článku ;)))

Nový rok, nový start.

1. ledna 2013 v 23:55 diary
Nemůžu si odpustit, abych první den v novém roce nenapsala článek. Samozřejmě jen pár minut před půlnocí, než se přehoupne na druhý den roku 2013, ale přece jen.. Včerejší večer, noc a dnešní ráno stálo za moc! Zatím nejlepší Silvestr :), jak jinak taky - rok od roku lepší! Spát jsme šly o půl 7 a vstávaly v 9. No super, vůbec jsem se nevyspala. :D Ale já to doženu. Asi nemá cenu psát detaily, ale bylo to prostě úžasný zakončení roku 2012 a skvělý přivítání toho nového.. roku 2013! Těš se, tenhle rok bude ještě lepší! :) Sice mě trošku mrzelo, že jsem nedostala a nedala novoroční pusu mému milovanému, ale příští rok třeba! :P ♥ takže přeji i vám šťastný nový start..

PS: S Novým rokem přišel aspoň nějak "nový layout" :D starý tu strašil už moc dlouho. ;)
PPS: Nějaká zvláštní předsevzetí jsem si nedala :) na ně není nikdy pozdě!!
Spíš jsem měla o půlnoci jen pár takových přání, kterým můžu pomoct. :*