Březen 2013

"A kdyby pravda bylo vše a láska jenom snění, já bych se k spánku položil a nechtěl probuzení."

25. března 2013 v 23:11 diary
Občas mám takovou chvilku, že nemám kluka, nemám s kým trávit večer a o víkendu se ráno probudit vedle něj, nemám s kým sdílet nonstop svou radost, nebo smutek, ..znáte to, ne? Nebo aspoň víte, co myslím.. Ale pak si říkám, že je fajn být volná - když budu chtít, můžu si užít jak chci, bez výčitek, že na mě někde někdo čeká a že někomu "patřím", jak by dost možná majetnicky řekl bývalý. Ne, tak to přeháním. No ale od tý doby, co jsme se rozešli, jsem v pohodě. Už mě nese*e, nemá mě jak vytočit a jsem v pohodě. Nemůže vlastně skončit to, co ani pořádně nezačalo. Okej? To je fuk.. jen mám ráda večerní konverzace s kamarádem. :)) chápete ? :3 brzo napíšu deníček, teď jdu spát :D zítra ještě škola!


Mám chuť, napsat slohovku, ale to by nikdo nečetl.

17. března 2013 v 22:47 diary

všechny potěšit je těžké, ale všechny nasrat je tak lehké :D ;)

Mohla bych napsat hodně vět o tom, proč jsem se dýl jak měsíc neozvala. Ale proč. :D Stejně by to nikdo nečetl. A když mě náhodou chytne nálada to vypsat, stejně to sem časem třeba postnu. Jde o to, že jsem ztratila chuť na psaní, nevím proč, ale nějak mě to přestalo bavit. "Skákala" jsem mezi školou, focením, úpravou a většinu času trávila právě focením a úpravou fotek, na chatu a taky na instagramu (a instaMESSAGE :D:P), takže kdyby někdo chtěl, napište klidně, já vám SVŮJ instagram dám :D! Né že bych tam byla nějak často, ale aspoň tak 3x za týden něco přidám (když se mi chce). Nevermind.

Dneska jsem si koupila konečně botičky na běhání ! byla to láska na první pohled / žůžovoučké :D like it ♥ / a jsou pohodlné. Snad se v nich bude taky pohodlně běhat, fakt začínám hubnout do plavek a chci nabrat fyzičku už kvůli závodům, co nás čekají a pro svůj dobrý pocit! :) A taky kalhoty květinkový.. z Takka.♥ Ten pocit, když si zkoušíte dámský velikosti 36, 34, menší už není... :D takže musíte přejít k oddělení "dětské" a odtamtud si vzít kalhoty, které vám nebudou volné v pase (asi se zadařilo a já už něco málo zhubla! :P). Ale MÁM JE ! to je hlavní... to by tak stačilo, už takhle to vypadá jako slohovka, takže se zatím mějte a dobrou noc :*
botičky / procházka lesem / příšerka v oušku / latté s Danem a koukání na GoGouše♥ / nothing

i am alive -_-

13. března 2013 v 7:01
brzo se ozvu, fakt! ;) za měsíc se toho dost stalo, bylo plno školy, byla/nebyla nálada, takže to sice bude asi trochu delší článek, ale to je fuk :) každopádně teď sedím v autobuse na cestě do školy a z nejmenovaného důvodu se usmívám.. :)